TAJEMSTVÍ DRUIDŮ Markéta a Jirka


DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE 1.7. – 3.7.2022

úvodní Tajemství druidů vedou Markéta a Jirka Novákovi

Máš rád přírodu nebo se chceš zdokonalit ve svých schopnostech, dovednostech a žít lépe v harmonii s ní? Tak právě pro Tebe je tu druidská škola.

14. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním víkendovým šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů. Toto setkání je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní druidské znalosti o energii míst, přírodních bytostech a práci s menhiry..
Začátek setkání je v pátek 1.7. 2022, závěr je v neděli na večer 3.7. 2022

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání umožňuje prohloubení vnímání, zlepšení schopností, které je dáno charaktery vyzařování energetických míst, která v rámci školy navštěvujeme. Proto je důležité vybrané pořadí míst i to, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází.

Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je i postupné „otevírání srdce“ a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

Těšíme se na společná setkávání

Markéta a Jirka

Vaše přihlášky nebo dotazy prosím zasílejte na emailovou adresu marketnov@gmail.com

 

Detaily

---
01. 07. 2022 - 03. 07. 2022
18:00 - 16:00