DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE – Tajemství Druidů


12. ročník Druidské školy krajinné energie

začíná úvodním víkendovým šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů.

Je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a podobně.

Začátek setkání je v 19:00 v pátek 16.10.2020  závěr neděle odpoledne 18.10.2020.

 

Podrobnější informace vám ráda zašlu

Zdena Živa

info@zivazmena.cz

 

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody.

Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme.

Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá. Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život.

Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informa ce ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

 

 

Detaily

16. 10. 2020 - 18. 10. 2020
19:00 - 17:00